یارا یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین برند ها در دنیای کشاورزی است.

این شرکت نروژی که در سال ۱۹۰۵ شکل گرفته است٬ در طی قرن اخیر رشد چشمگیری داشته و اکنون یکی از محبوب ترین تولیدکنندگان کود شیمیایی در جهان است.

بیش از ۱۵۰۰۰ کارمند یارا در حدود ۱۶۰ کشور پیشرفت های قابل توجهی در زمینه مدیریت استفاده از نیتروژن٬ روش ها و تکنولوژی های نوین کشاورزی در ضمن مراقبت و همراهی با محیط زیست داشته اند.

محصولات یارا به منظور افزایش بهره وری٬ کاهش اثرات محیط زیستی و بهبود کیفیت محصولات کشاورزی با دقت فراوان طراحی و ساخته می شوند.

اس کیو ام، یک کمپانی معتبر جهانی است که در سال ۱۹۶۸ در شیلی تأسیس شده است و اکنون در بیش از ۱۱۰ کشور دنیا حضور فعال دارد.

آنچه باعث برتری SQM نسبت به رقبا می شود، در اختیار داشتن معادن عظیم پتاس است که آن را تبدیل به یکی از بزرگترین تولید کنندگان پتاسیم٬ لیتیوم٬ یُد و مشتقات آنها در جهان کرده است.

فروش ۲ میلیار دلاری این شرکت با کمک نیروهای کارآزموده، تحقیقات گسترده علمی و تکنولوژی های نوین در تولید مواد شیمیایی صنعتی امکان پذیر شده است.

تریدکورپ یک شرکت اسپانیایی است که از زمان تأسیس خود در سال ۱۹۸۵ در زمینه ی تغذیه گیاهان به خصوص ریزمغذی ها، کوددهی تخصصی و محرک های زیست محیطی پیشرو بوده است.
محصولات کارخانجات تریدکورپ واقع در اسپانیا و ایرلند در بیش از ۶۰ کشور دنیا توزیع می شوند.